תכינו את הממחטות, הכנו לכם רשימת סרטים סוחטי דמעות שירתקו אתכם לספה ולא ישאירו עין אחת יבשה בסביבה.

 

1. A Walk To Remember  – סיפור אהבה בלתי נשכח (ציון IMDB – 7.4)
סיפור אהבה בלתי הוא נשכח, הוא סיפור על אהבה צעירה וטהורה, כזו שתגרום לכם להאמין מחדש באנשים, ולהבין שבכל אחד מאתנו מסתתרת נשמה גדולה שרק צריכה למצוא את הנפש התאומה שלה.
לנדון קרטר וחבריו הם הנערים הכי פופולריים בתיכון. ג'יימי סאליבן היא נערה עדינה וההפך הגמור מלנדון אשר חווה נידוי חברתי ועלבונות שמטיפים בה מדי יום לנדון וחבריו בחיוך, אך היא לא מתרגשת ונלחמת למצוא את הטוב באנשים. כאשר לנדון מסתבך ונענש על ידי מנהל בית הספר לקחת חלק בפעילות חברתית בהצגת בית הספר, הוא לומד להכיר לעומק את ג'יימי ובין השניים נרקמת אהבה מיוחדת למורת רוחם של חבריו. וכשהחיים אינם מאירים פנים לג'יימי והסוד קורע הלב נודע ללנדון, לנדון נשאר לצידה, תומך ועוזר לה להגשים את החלומות שברשימה שלה, והשניים מבינים את המשמעות האמיתית של גורל.

 

2. Titanic- טיטאניק (ציון IMDB – 7.7)
כולנו מכירים את הסיפור הטראגי שמאחורי שקיעתה של אוניית הפאר 'טיטאניק', בה טבעו וקפאו למוות במי האוקיינוס האטלנטי 1517 נוסעים ואנשי צוות בשל התנגשות בקרחון במהלך הפלגת הבכורה בשנת 1912.
ג'יימס קמרון הבמאי מעיר לחיים את הפאר וההדר של האונייה הגדולה ומציג לנו את ההתרחשות על הסיפון על רקע סיפור אהבה חוצה מעמדות בכיכובם של לאונדרו דיקפריו וקייט וינסלט.
רוז (וינסלט) חיה חיי פאר ואושר, אך למעשה היא אומללה ותקועה במערכת יחסים כפויה עם אדם שאיננה אוהבת. בלילה השני של ההפלגה היא מנסה להתאבד, אך ג'ק (דיקפריו) מציל את חייה ברגע האחרון ובין השניים מתחיל סיפור אהבה מרתק. לאחר מס' ימים הספינה מתנגשת בקרחון אשר מציף אותה במים וחוצה אותה לשניים, השניים נאבקים לאחוז בחיים ולא לשקוע לקרקעית הים ביחד עם האונייה. הסוף המר של נוסעיה ידוע בכל העולם, אך אנחנו ממש לא מתכוונים לספר לכם מה עלה בגורלם של הזוג המאוהב, את זה תהיו מוכרחים לראות בעצמכם.

 

3. The Notebook – היומן (ציון IMDB – 7.9)
היומן הוא רומן המבוסס על סיפור אמיתי שנכתב בשנת 1996 ועובד לאחד הסרטים המרגשים ביותר. זוהי דרמה רומנטית תקופתית אשר עוקבת אחר זוג אמריקאים צעירים שנפגשים בארצות הברית במהלך שנות ה-40 ומתאהבים באופן נואש האחד בשנייה. אך הגורל מפריד ביניהם, ודרכם נפרדת עם פרוץ מלחמת העולם השנייה., נוח קלהון (ריאן גוסלינג) מגויס למלחמה לצד בעלות הברית והשניים שבים ופוגשים זה בזו רק כעבור שבע שנים, כשנוח שב מן המלחמה הוא מגלה כי אהובתו אלי נלסון (רייצ'ל מק'אדמס)
מאורסת לגבר אחר. אך כמו לנוח גם אלי עדיין מחזיקה ברגשות עזים כלפיו, והעלילה מציגה את הדילמה וההחלטות משנות הגורל של השניים לאחר כל השנים שעברו בנפרד.

 

4. Hachi: A Dog's Tale – האצ'יקו (ציון IMDB – 8.1)
אם גם אתם חושבים שכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, את הסרט הזה אתם חייבים לראות. עלילת הסרט מבוססת על סיפור אמיתי שהתרחש ביפן וגיבור הסרט הוא לא אחר מאשר כלב יפהפה בשם האצ'יקו . הסיפור עוסק בנאמנות ובקשר בלתי מנוצח שנוצר בין האצ'יקו לבין בעליו פרקר (ריצ'ארד גיר).
העלילה עולה מדרגה במדד הרגש, כאשר טרגדיה מתרשת ואנו נחשפים לנאמנותו הבלתי נתפסת של האצ'יקו לפרקר במהלך שנים רבות.

 

5. My Sister's Keeper – שומרת אחותי (ציון IMDB – 7.4)
סיפורה של אנה, ילדה מיוחדת ומקסימה שהוריה הביאו אותה לעולם על מנת שתוכל לשמש כתורמת לאחותה קייט החולה בלוקמיה. מהיום שאנה זוכרת את עצמה היא חווה הליכים רפואיים מתישים לטובת הישרדותה של קייט.
כשאנה מגיעה לגיל 13, מצבה הפיזי של אחותה קייט מתחיל להידרדר ולקרוס והיא זקוקה להשתלת כליה – אשר אותה אמורה לתרום עבורה אנה. אך אנה הקטנה פונה לעורך דין במטרה לתבוע את הוריה וכדי שתהיה לה הזכות להחליט בעצמה מה היא רוצה לעשות עם גופה. בעקבות התביעה המשפחה נגררת לעימותים ודילמות קשות על השאלה האם למעשה טובת אחות אחת צריכה לבוא על חשבון האחות השנייה.

 

6. The Impossible – הבלתי אפשרי (ציון IMDB – 7.6)
הבלתי אפשרי הוא סרט המבוסס על מקרה אמיתי, ומציג את סיפורה של משפחה אמריקאית אשר נלכדה יחד עם עשרות אלפי משפחות נוספות באסון הצונאמי שפקד את חופי האגן ההודי בשנת 2004, והוגדר כאחד מאסונות הטבע הגדולים ביותר בעולם.
הנרי (יואן מקרגור), מריה (נעמי ווטס) ושלושת ילדיהם, מבלים את חופשת החורף שלהם בתאילנד.
כאשר בבוקר אחד בזמן שהמשפחה מבלה בבריכת בית המלון, גל גדול תוקף את האי ומוחק את הנוף שהופיע מאחוריו.
הגל פוגע בחוף בעוצמה אדירה, גורם להרס עצום וסוחף איתו את כל מה שבדרכו, כולל את הנרי ושניים מבניו.
כאשר הסחף נרגע, מריה ובנה לוקאס נחלצים מבין ההריסות והקורבנות ומנסים לאתר את הנרי ושני אחיו של לוקאס. אך בכל הכאוס המתרחש מסביב והפציעות החמורות שמלוות את מריה, האיחוד המשפחתי נראה כבלתי אפשרי.

לרכישת בפנטן טיפות עיניים במחיר מיוחד, לחצו כאן

חזרה לדף ראשי >
To top